Brvnare Park Borova Villa

Principalele facilități

  • Wi-Fi gratuit

  • Fumatul interzis

  • Prietenos cu copii

  • Animale de companie

Locație

    Situat la aproape 20 de minute de mers pe jos de Zlatiborsko jezero, Brvnare Park Borova Villa Zlatibor oferă o terasă cu vedere spre munte.

    Golija se află la doar 1.5 km de acest chalet, iar Dino Park este la aproape 2 km.

    Facilitățile de baie includ, de asemenea, o toaletă separată și dușuri. Un uscător de păr și prosoape de baie sunt, de asemenea, printre facilitățile din baie.

    Brvnare Park Borova Villa dotat cu o bucătărie complet echipată, unde sunt disponibile un ceainic electric, un frigider și ustensile de bucătărie. Oaspeții pot savura o masă la Restoran Vila Djokic, situat la 6 minute de mers pe jos.

    Informații importante

    Check-in: de la 13:00 până la 18:00
    Check-out: de la 08:00 până la 10:00

    Opțiuni de cameră la Brvnare Park Borova Villa Zlatibor

    Facilitățile de baie includ, de asemenea, o toaletă separată și dușuri. Un uscător de păr și prosoape de baie sunt, de asemenea, printre facilitățile din baie.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Exterior foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Facilități foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Facilități foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Interior foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Toalete foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Cameră foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Bucătărie foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Facilități foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Facilități foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Interior foto
    Chalet cu două dormitoare

    Dimensiune: 65 m²

    Tip de pat: 2 Single beds

    Mai multe informații +
    Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Exterior foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Interior foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Interior foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Toalete foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Chiuvete foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Cameră foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Bucătărie foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Facilități foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Exterior foto Brvnare Park Borova Villa Zlatibor Interior foto
    Chalet cu două dormitoare

    Dimensiune: 65 m²

    Tip de pat: 2 Single beds

    Mai multe informații +

    Locația Brvnare Park Borova Villa Zlatibor

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Brvnare Park Borova Villa Zlatibor

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Întrebări frecvente

    • Vilă are bucătărie?
      Da, la vilă, este disponibilă o bucătărie complet utilată.
    • Brvnare Park Borova Villa acceptă animale de companie?
      Oaspeții sunt bineveniți să își aducă animale de companie la Brvnare Park Borova Villa.
    • Ce repere notabile putem vizita în timpul șederii la Brvnare Park Borova Villa?
      Dacă vă cazați la Brvnare Park Borova Villa, nu trebuie să ratați principalele puncte de reper din Zlatibor, inclusiv Dino Park, situat la aproximativ 25 de minute de mers pe jos.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Brvnare Park Borova Villa Zlatibor